STRATILI STE HESLO?

O nás

Kto som a čomu sa venujem?

Volám sa Katarína, povolaním som zdravotná sestra.

Navyše  som mama dvoch úžasných synov Alexandra a Olivera, ktorí sú mojou každodennou inšpiráciou, motiváciou  a hnacou silou pre výrobu a dizajn šperkov a obrazov, ktoré vyrábam s láskou.

Ako asi každá žena, neskôr matka som  si v živote prešla kadečím, či už pozitívnym,alebo negatívnym. Každá pozitívna a negatívna skúsenosť nás vždy posúva vpred, a tak to bolo aj v mojom živote. Cez povolanie zdravotnej sestry, majiteľky kozmetického salónu a mamy na plný úväzok  som si vydláždila cestičku ku kamienkom, ezoterike a feng shui... Moja práca je mojou veľkou záľubou,nielen pri výrobe šperkov,tvorení obrazov,ale aj pri nakupovaní tovaru do mojej milovanej prevádzky, o ktorú sa s láskou starám už 6 rokov. Pri výrobe šperkov používam minerály v podobe korálok rôznych druhov a tvarov,okrem náhrdelníkov,náramkov,náušníc vyrábam detské kamienkové náramky presne na mieru, podľa požiadaviek zákazníka.  Snažím sa vždy rozširovať svoje obzory a prinášať Vám nové a originálne šperky. Väčšinu šperkov vyrábam iba v obmedzenom množstve, pri náhrdeníkoch je to len po jednom kuse, takže sa vám nestane, že na ulici stretnete niekoho s rovnakým šperkom, ako to býva pri sériovo vyrábanej bižutérii. Každý kus prejde mojimi rukami a dbám na kvalitu výrobkov a originalitu  každého minerálu,ktorý použijem na výrobu šperku.

Keďže šperky na tejto stránke vyrábam, viem ich upraviť podľa Vašich predstáv, prípadne vyrobiť v inej farbe, náramky a náhrdelníky viem predĺžiť a skrátiť. Za základ obojstrannej spokojnosti preto pokladám komunikáciu. Budem rada ak sa mi ozvete e-mailom a opýtate sa všetko, čo Vás ohľadom šperkov zaujíma. Na každý e-mail odpoviem čo najskôr. Budem sa tešiť Vášmu záujmu.

Zdravím Vás a želám príjemne prezeranie a nakupovanie Katarína ((:

TOP